3THERMO

 

BIOENGA Sp. z o.o., Zachodniopomorski Oddział Firmowy 3THERMO, powołana została w 2012 roku do realizacji projektów z zakresu energii odnawialnej i optymalizacji zużycia energii w budownictwie. Od lat jesteśmy świadkiem rozwoju grzejnika podtynkowego 3THERMO. W oparciu o innowacyjność polskich konstruktorów opracowany radiator eliminuje wszystkie wady dotychczasowych systemów płaszczyznowych, stając się tym samym najzdrowszym dla człowieka ogrzewaniem na świecie. Obecnie to najbardziej technologicznie zaawansowany i przyjazny środowisku system grzewczy.

3THERMO to idea ekologicznego, zdrowego i taniego ciepła. Uważamy, że oszczędność energii jest kluczem do przywrócenia równowagi w środowisku naturalnym.

W roku 2016 rozpoczęliśmy sprzedaż grzejników podtynkowych na terenie województwa zachodniopomorskiego. Celem naszego działania, po za dystrybucją i współpracą z instalatorami, jest upowszechnienie idei 3THERMO. Aktywność wystawiennicza, praca z architektami, deweloperami i inwestorami indywidualnymi to główne zadania jakie stoją przed nami.

Wraz z producentem, staramy się aby wszystkie nasze produkty były wykonane z najwyższą starannością. Każdy nasz produkt zgodnie z filozofią firmy, podlega w 100% procesowi recyklingu, nie będąc w przyszłości źródłem odpadów a jedynie surowcem wtórnym. Proces produkcyjny zgodnie z założeniami, został zaprojektowany jako niskoenergetyczny, bez ścieków technologicznych. Wszystkie odpady stanowią surowiec wtórny.